STRONA GŁÓWNA    MAPA STRON    KONTAKT  WPÓŁPRACA  SKLEP 


Piekarnia MAR-PIEK
Strona firmowa piekarni.

Nasza Firma

Nowe Produkty

Katalog wyrobów

Historia chleba
Wyszukaj na stronach:
Dla nas DROGI jest tylko KLIENT

Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba
Podnoszš z ziemi przez uszanowanie
Dla darów Nieba....
Tęskno mi, Panie...

 
 
Polityka prywatności

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu intenetowego ma dla nas ogromne znaczenie. Przedstawiamy więc zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach serwisu.


DANE OSOBOWE

W czasie korzystania z naszego serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.
W większości przypadków będą to podstawowe dane takie jak imię, adres e-mail oraz płeć. W niektórych przypadkach (np. składania zamówienia) będą to pełne dane osobowe. Wypełnienie i wysłanie zamówienia lub formularza rejestracyjnego oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Zgromadzone przez nas dane nigdy i pod żadnym pozorem nie będą udostępniane jakimkolwiek firmie lub osobie z zewnątrz chyba, że obowiązek ujawnienia tych danych spoczywał będzie na nas z mocy obowiązującego prawa.

ODNOŚNIKI DO INNYCH STRON.

Serwis internetowy MAR-PIEK.PL może zawierać linki do innych stron, które działają niezależnie od MAR-PIEK.PL. Podajemy linki do innych stron wyłącznie dla Twojej wygody i informacji. Inne strony mogą mieć swoje własne zasady ochrony danych osobowych, radzimy więc je sprawdzić, jeśli odwiedzasz jakiekolwiek strony z linków. Nie bierzemy odpowiedzialności za informacje, które są dostarczane przez te strony, albo gromadzone za ich pośrednictwem, ani za jakiegokolwiek inne działania tych stron.

EWENTUALNE ZMIANY W POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Dopuszczamy możliwość modyfikacji polityki prywatności. Zalecamy zatem, aby odwiedzając naszą witrynę internetową upewnić się czy znacie i zgadzacie się Państwo z aktualną treścią polityki prywatności. Korzystanie z witryny oznacza bowiem akceptację warunków w niej zawartych.

PYTANIA I SUGESTIE.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej polityki prywatności, albo chcecie zaktualizować lub usunąć informacje jakie posiadamy o Was, prosimy o kontakt pod adresem info@mar-piek.pl

Aktualizacja: 30 sierpnia 2006 r.

 
 
© MAR-PIEK Mariusz Hulak, 2005-2006. All rights reserved.